Selay Izgara Cesni 45Gr

$2.75
+
Explore and buy Selay Izgara Cesni 45Gr here at the online Turkish store TurkishGrocery.com - at a bargain price of 2.75 $.

Selay Izgara Cesni 45Gr is under the category Herbs & Spices and is produced by Selay.

If you have any questions about Selay Izgara Cesni 45Gr feel free to contact us at support@turkishgrocery.com

Değişmeyen Mükemmel Lezzet

Ev yapımı yöresel lezzetleri, otantik tatlar ile birleştirerek hazırladığımız karışımlar adeta bir lezzet şölenine dönüşüyor… Yüksek kalite ve değişmeyen damak tadı birinci önceliğimiz… Aşırı Seçiciyiz. En kaliteli baharat ve hammaddeleri dünyanın dört bir yanında keşfe çıkıp, en iyisini sizin için seçiyor;  kendi birikim ve tecrübemiz ile harmanlayıp Selay markası ile beğeninize sunuyoruz.

Kullanım Talimatı

Selay Izgara Çeşniyi 2-3 çorba kaşığı yağ ve su ile karıştırınız. 1 Kg eti (dana, tavuk, hindi, kuzu ) Selay Izgara Çeşni karışımına iyice bulayınız. 20-30 dakika buzdolabında dinlendirildikten sonra tavada ya da mangalda pişiriniz.

İçindekiler 

Gıda tuzu, kurutulmuş öğütülmüş (kırmızı biber, kekik), maltodekstrin, aroma arttırıcı: monosodyum glutamat, aroma verici, öğütülmüş (kimyon, karabiber), kurutulmuş öğütülmüş (soğan, sarımsak), topaklanmayı önleyici: slikon dioksit, baharat özleri.

Alerjen Uyarısı

Buğday proteini (gluten) içerir. Kereviz, hardal, soya ve süt proteini (laktoz) içeren ürünlerle aynı hatta üretilmiştir.

Katkısız ve Sağlıklı, Ürünlerimizde domuz yağı ve katkıları yoktur. Ürünlerimizde koruyucu ve renklendirici madde kullanılmamaktadır.

Brands:
Selay
Country of Origin:
  • Turkish

No posts found

Write a review
We're betting You will love...
  • Top products bought together